Wieczór z COOLturą – Jacek Fedorowicz

Zapraszamy na spotkanie ze znakomitym satyrykiem, aktorem, prezenterem telewizyjnym, a także rysownikiem i felietonistą – Jackiem Fedorowiczem. Całe spotkanie autorskie rozpoczyna cykl Wieczór z COOLturą.

Projekt obejmuje spotkania autorskie ze znanymi osobowościami, aktorami, reżyserami, rysownikami, fotografami, tancerzami, podróżnikami, poetami, pisarzami, publicystami, prezenterami i innymi. Spotkanie, w którym nie tylko będziemy mogli posłuchać czy zobaczyć znanych i lubianych ale weźmiemy też aktywny udział, zadając pytania czy dzieląc się przemyśleniami.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Zapraszamy!

Jacek Fedorowicz to polski aktor, rysownik, publicysta, lecz przede wszystkim satyryk, znany zarówno z telewizji, prasy, jak i kina oraz radia. Fedorowicz jest laureatem wielu nagród za swoje osiągnięcia artystyczne, między innymi Nagrody Kisiela, Złotego Mikrofonu oraz Superwiktora. W ciągu swojej bogatej kariery napisał kilka książek, w tym „W zasadzie tak”, „Święte krowy na kółkach” oraz „Będąc kolegą kierownikiem…”. Jako aktor występował w takich produkcjach jak „Dzień dobry, kocham cię!”, „Piekło i niebo” oraz „Alternatywy 4”, jest również autorem i współautorem scenariuszy filmowych do takich obrazów, jak między innymi „Poszukiwany, poszukiwana” oraz „Kochajmy syrenki”.

Data

lis 26 2021
Expired!

Czas

6:00 pm - 8:00 pm
Kategoria

No Responses

zmiana czcionki