Bilety 

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki prowadzi aktualnie sprzedaż biletów
na następujące wydarzenia kulturalne:

26 lipca 2021

STAND UP: Adam Van Bendler

W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. Emocjonalna kolejka górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Co jest sposobem na karierę i dlaczego nie można zbudować z pieniędzy ściany, chroniącą przed depresją i wieczną pustką? Tego dowiecie się w nowym programie „Placebo” który wjeżdża właśnie na polskie sceny! 

Bilet w cenie 40 zł.


     5 września 2021
Koncert Pawła Domagały

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na niesamowity koncert! Paweł Domagała to człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie, koncertuje, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i ekstremalnie pewny siebie.

Występ o godz. 20:00

Bilet w cenie 100 zł

18 września 2021

Spektakl Miłosna Pułapka

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu.

Bilet w cenie 70 zł.


29 października 2021
 Koncert Nathana Kalisha

Pod koniec października (29.10) prosto z Nashville – Tennessee / Stany Zjednoczone / do Miasta Krzywej Wieży przyjedzie Nathan Kalish – autor tekstów oraz wokalista muzyki country.

Występ o godz. 18:00

Bilet w cenie 30 zł

                   5 listopada 2021

      Kabaret Moralnego Niepokoju

Dobrze znany Kabaret Moralnego Niepokoju wraca z zupełnie nowym programem! Skeczów, które zobaczycie na scenie, nie znajdziecie w internecie ani telewizji. To zupełne nowości, które powstały, żeby bawić do łez.

Występy o godz. 17:30 oraz 20:30

Bilet w cenie 90 zł.

 12 listopada 2021
 Koncert Edyty Geppert

Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej. Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Występ o godz. 18:00

Bilet w cenie 80 zł

 19 grudnia 2021
 Koncert świąteczny
zespołu PECTUS

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na świąteczny koncert zespołu Pectus!

To grupa 4 niesamowicie uzdolnionych muzycznie braci wspólnie muzykujących i odnoszących duże sukcesyPectus zaprasza na niezwykły koncert kolędowo noworoczny .

Występ o godz. 18:00

Bilet w cenie 70 zł

Sprzedaż stacjonarna odbywa się w: Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Miejsca wolne/do sprzedaży w serwisie internetowym są inne niż bezpośrednio w naszym ośrodku.

Zachęcamy do kontaktu: +48 74 815 28 96

zmiana czcionki