Bilety 

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki prowadzi aktualnie sprzedaż biletów
na następujące wydarzenia kulturalne:

STAND UP: PAWEŁ CHAŁUPKA
21 maja 2024 | 20:00

Paweł Chałupka powraca z nowym programem “Widzę to inaczej” Paweł Chałupka – Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu. 

STAND UP: PIOTR ZOLA SZULOWSKI
17 czerwca 2024 | 19:00

Osobliwe spojrzenie na problemy świata rodzinnego i otaczającą rzeczywistość, rozterki, rozkminy, przeszłość, przyszłość może nawet mały coaching? Co tym razem przykuło uwagę ‘Rzadkiego’? Przyjdź na występ i podaruj sobie dobry czas. Czas na ruch. Twój ruch.

KONCERT: CZERWONE GITARY
28 WRZEŚNIA 2024 | 18:00

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje.

Plakat informujący o występie Rafała Rutkowskiego 11 października 2024 o godzinie 19:00 w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki.

STAND UP: RAFAŁ RUTKOWSKI
11 października 2024 | 19:00

Komik w najnowszym programie opowiada o dwudziestu latach małżeństwa ze swoją “szwedzką żoną”. Żartuje ze starości i bycia mężczyzną po pięćdziesiątce. Z programu dowiecie się także dlaczego Rutek czasami chciałby być kobietą oraz dlaczego tak trudno jest mu przytyć. 

Plakat informacyjny o zmianie terminu

Koncert Operetkowy
20 października 2024 | 17:00

Koncert jest złożony z najpopularniejszych utworów wiedeńskich kompozytorów, od upajających walców Johanna Straussa po pieśni, arie i duety twórców wesołego teatru muzycznego oraz wirtuozowskie miniatury skrzypcowe. “Niezapomniane Melodie Wiednia” – ten repertuar jest gwarancją satysfakcji widzów! Serdecznie zapraszamy!

TEATR: DAMSKI BIZNES 
27 października 2024 | 15:30 oraz 18:30

Jedna z najzabawniejszych komedii w historii teatru. Sybil i Jane to przyjaciółki i obrotne kobiety. Poznajemy je w wynajętym pokoju hotelowym , gdy są o krok od zrobienia interesu życia.

KABARET K2
8 listopada 2024 | 17:00

“Jedziemy po Was” to kolejny program kabaretu K2. Jak zawsze będzie śmiesznie, ostro i nieprzewidywalnie. Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas.

NOWY TERMIN WYDARZENIA:
STAND UP: Robert Korólczyk
18 grudnia 2024 | 18:00

Program porusza odwieczny problem, który dotyczy nas wszystkich. No bo czy każdy z nas nie zastanawiał się choć raz w życiu: A co ludzie powiedzą??

Sprzedaż stacjonarna odbywa się w: Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Miejsca wolne/do sprzedaży w serwisie internetowym są inne niż bezpośrednio w naszym ośrodku.

Zachęcamy do kontaktu: +48 74 815 28 96