Ach co to był za spektakl! Udawany książę, złota kareta, kapryśna księżniczka i oczywiście… KOT, który chodził w butach!

Stowarzyszenie Animatorów Kultury w Ząbkowicach Śląskich wakacyjny spektakl KOT W BUTACH przygotowało fantastycznie. Sala wypełniona była po brzegi, a oklaskom nie było końca. Aktorzy ubrani w przepiękne stroje wzbudzali ogromny zachwyt nie tylko wśród najmłodszych widzów. Nie obyło się bez “ochów” i “achów” na widok księżniczki oraz “przybijania piątki” z kotem. Wspaniali aktorzy po występie chętnie pozowali do wspólnych zdjęć zarówno z niezastąpioną widownią w Sali Widowiskowej jak i z przechodniami i turystami pod Krzywą Wieżą!

Bardzo serdecznie dziękujemy całemu Stowarzyszeniu Animatorów Kultury za wyśmienitą ucztę teatralną!

Gorrące gratulacje należą się Pani Wioletcie Narwojsz za wspaniały scenariusz i Panu Stanisławowi Suszowi za reżyserie całego spektaklu. Ponadto dzięki odpowiedniemu oświetleniu Kacpra Dubickiego i przepięknej scenografii Jadwigi Trzeciak spektakl był naprawdę zachwycający.

Przede wszystkim dziękujemy młodym aktorom za poświęcony czas w wakacje, gratulujemy wspaniałej gry aktorskiej i życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów na deskach teatru!

W spektaklu wystąpili:

Hubert Mączka
Hubert Susz
Malwina Adach
Majka Bulanda
Marcel Siemasz
Bartek Zawiła
Milena Adamczak
Julia Wondarczuk
Jan Kurek
Dorota Półtorak

Tags: