Miniony weekend odbył się pod wielkim hasłem kolorowej zabawy. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i wzięcie udziału w wielu atrakcjach, które dla Was przygotowaliśmy.

Po weekendzie zostały już tylko wspomnienia, ale zdjęcia poniżej mówią same za siebie, że naprawdę jest co wspominać. Cudowna zabawa na dmuchańcach i przepiękne kolorowe arcydzieła na twarzach dzieci uzupełniały uśmiech, który towarzyszył każdemu, kto przyszedł na stadion miejski w ubiegłą sobotę. Ponadto nad nami unosiły się kolorowe, wielkie bańki, obok wielkiej pracowni malarskiej gdzie za pomocą zwykłej farby i kilku fajnych gadżetów stworzyliście niepowtarzalne dzieła malarskie. Szukanie skarbów czy karaoke to kolejne elementy super zabawy, w których można było również otrzymać drobną nagrodę. Ponadto mieliśmy okazję poczęstować Was przepyszną kiełbaską z grilla i przesłodką watą cukrową. Każdy na pamiątkę mógł wykonać wspaniałe zdjęcie w foto budce jak i z postaciami ze znanych bajek i filmów. Jakby tego było mało podczas pikniku odbyło się święto kolorów. Na zdjęciach widać jak wielu z Was uczestniczyło w tej wspaniałej zabawie. Odgłosom radości nie było końca. Jeszcze do dziś odnajdujemy resztki proszków na naszych ubraniach. Ale było warto się nieco ubrudzić!

Jak wiecie również w tym dniu odbyło się narodowe czytanie. Przedstawiciele Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich oraz ze szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich odczytali dla Was NA ROLE “Moralność Pani Dulskiej”. Gościem specjalnym była Helena Kozłowska, której osobowość uzupełniła całe wydarzenie. Po odczytaniu rozdaliśmy 100 książek Moralność Pani Dulskiej. Pamiętajcie, że 30 września 2021 ROKU w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śląskich odbędą się seanse filmowe spektaklu „Moralność Pani Dulskiej” Teatru Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich z 2005 roku. Seanse odbywać się będą w dni powszednie o godzinie 10:00 oraz 16:00. W tym samym czasie zapraszamy również do oglądania wystawy poświęconej życiu i twórczości Gabrieli Zapolskiej.

Podczas całego wydarzenia w naszych namiotach można było zakupić pamiątki i gadżety z Ząbkowic Śląskich oraz uzyskać informacje dotyczące szczepień na COVID-19.

kategoria:

Tags: