OFERTA SPONSORSKA

Gmina Ząbkowice Śląskie to jedno z ciekawszych miejsc na mapie Dolnego Śląska tak pod względem bogactwa historii, kultury jak i zabytków. Atrakcje turystyczne przyciągają rocznie wielu turystów, a wydarzenia kulturalne gromadzą liczną publiczność. Organizowane przez naszą jednostkę imprezy połączone z atrakcjami dla dzieci (i nie tylko) wzbogacone o warsztaty i prelekcje ściągają nie tylko lokalną społeczność, ale także ludzi z całej Polski i z za granicy.


0
turystów zwiedziło atrakcje turystyczne w Ząbkowicach Śląskich w sezonie turystycznym 2022
0
użytkowników obserwujących social media
0
odbiorców i uczestników wydarzeń kulturalnych

Szanowni Państwo,


Pomoc sponsorska przy realizacji tak licznych przedsięwzięć jest niezbędna do realizacji wydarzeń na wysokim poziomie oraz jest okazją do współtworzenia imprez tak ważnych dla wszystkich Mieszkańców. Przede wszystkim jednak sponsoring może mieć wpływ na tworzenie oraz wzmocnienie wizerunku Państwa firmy, produktów i usług na rynku lokalnym oraz kreowanie i utrwalenie świadomości nazwy firmy, jej logo i marki. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy również jako Mecenas Kultury. Jest to niecodzienna forma reklamy dla wszystkich tych, którzy żywo interesują się działalnością Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki oraz nie tylko śledzą, ale również uczestniczą w życiu kulturalnym gminy Ząbkowice Śląskie. Mecenas Kultury to propozycja dla osób i firm, które chcą w wyjątkowy sposób budować wizerunek swojej działalności.

Ze swojej strony możemy zagwarantować, że logo oraz informacje będą identyfikowane w zwiastunach reklamujących wydarzenie organizowane przez Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki w obszarze m.in.:


Podczas wydarzeń zapewniamy również możliwość wystawienia swojego stoiska, banerów lub innych nośników reklamowych w strategicznych miejscach oraz umożliwiamy dystrybucję materiałów i gadżetów reklamowych.

Zachęcając do współpracy jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Przy ustaleniu oferty z dbałością dopasujemy warunki do wspólnych oczekiwań, co przyczyni się także do osiągnięcia przez Państwa firmę odpowiednich celów marketingowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

WSPIERAJĄ NAS

MECENAS KULTURY
Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich