FERIE ZIMOWE 2023
w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki

WARSZTATY PLASTYCZNE

Zmalujmy coś razem

W kawiarni odbyły się warsztaty plastyczne w ramach pierwszego dnia ferii zimowych. Podczas zajęć powstało ponad 30 wspaniałych serduszek. Wszystkie dzieci dzielnie pracowały pod okiem Pani Bogusławy Cwek. Kreatywność, talent i wyobraźnia dzieci przeszła nasze najśmielsze oczekiwania!

KINO ZCKIT

Rodzinny seans filmowy

Zapraszamy na bezpłatny rodzinny seans filmowy. To wspaniała okazja do  wspólnego oglądania na wielkim ekranie. Filmy niespodzianki przygotowane zostaną tak, aby zadowoleni byli zarówno najmłodsi jak i najstarsi widzowie.

ŚPIEWAJ Z NAMI

Karaoke dla każdego

Zachęcamy do wspólnego muzykowania!

Na karaoke zapraszamy wszystkich miłośników śpiewu i nie tylko. Karaoke to wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

ZATAŃCZ Z NAMI

Zumba dla dzieci i młodzieży

Nikt tak nie wprawi w ruch dzieci jak Alicja Czapla podczas zajęć ZUMBY. Ubierzcie się w wygodny strój i weźcie ze sobą dużo energii, my zapewnimy odpowiednią muzyką, wspaniałą instruktorkę i radosną atmosferę.

WYJĄTKOWE LEKCJE MUZEALNE

Dzielny rycerz

Zajęcia muzealne w Izbie Pamiątek Regionalnych w Ząbkowicach Śląskich nie mają nic wspólnego z nudą. U nas poznasz dużo ciekawych informacji i dotkniesz przedmiotów. Podczas zajęć dzielny rycerze będzie również okazja zmierzyć zbroję.

MAŁY ARTYSYA

Warsztaty rysunku artystycznego

W czasie zajęć można będzie nauczyć się i trenować rysunek portretów, postaci, martwej natury, perspektywy pod okiem profesjonalisty. Warsztaty poprowadzi – Paweł Tomczyk – freelancer, ilustrator, concept artysta, Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

ELŻBIETA DEPTA

WALENTYNKOWY BAL DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszamy Was na kolejny BAL, tym razem Walentynkowy! Jak zawsze czeka na Was super zabawa, animacje i słodkie przekąski. Najmłodszych zapraszamy na godzinę 16:00, a starsze dzieci i młodzież na 19:00! Mile widziane stroje w kolorze czerwonym!


WARSZTATY MYDLARSKIE I KULINARNE

MYDŁO&POWIDŁO

Dwie wspaniałe i wyjątkowo kreatywne dziewczyny Justyna Topolska i Beata Kluz-Pokrywka poprowadzą z dziećmi warsztaty podczas których stworzą swoje własne mydełka i przepyszne słodkości, a przy tym będą się cudownie bawić. 

ZAJĘCIA AKTORSKIE I TEATRALNE

mali aktorzy NA WIELKIEJ SCENIE

Chyba większości z nas przeszła przez myśl, aby zostać aktorem. Jak to mówią marzenia się spełniają. W ramach ferii w ZCKiT, każdy może stanąć na deskach sceny w naszej sali widowiskowej i poczuć się jak prawdziwy aktor. Warsztaty prowadzone będą przez członków Stowarzyszenia Animatorów Kultury z Ząbkowic Śląskich.

GRY I ZABAWY RUCHOWE

BAW SIĘ Z NAMI!

Mamy nadzieję, że na koniec ferii nie dopadnie Was zmęczenie, bo mamy dla Was dwie godziny zabawy. Animacje dla dzieci, gry, zabawy ruchowe, zagadki sprawią, że ferie zimowe zakończycie bardzo pozytywną energią.

FERIE ZIMOWE 2023

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje zajęć zorganizowanych w ramach Ferii Zimowych 2023 przez Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki, Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich oraz Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śląskich.

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki

Ruch, taniec, aktorstwo, sztuka… te i wiele tematów poruszanych będzie podczas naszych zajęć dla najmłodszych. Zapraszamy serdecznie codziennie od 1:00-12:00, a żadne dziecko nie będzie się nudzić w Feriowe poranki.

Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportowo-rekreacyjną i spędzenia z nami ferii zimowych w Gmina Ząbkowice Śląskie ! Mnóstwo atrakcji czeka na uczestników zajęć i turniejów w hali Słonecznej i Słonecznym Parku Wodnym.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej

Twórcze zajęcia plastyczne, warsztaty programowania, oraz muzyczno-ruchowe. To wszystko w zaciszu naszej Biblioteki Publicznej w Ząbkowicach Śląskich.

Grupa dzieci stojących na scenie w ramach zajęć teatralnych Stowarzyszenia Animatorów Kultury, zorganizowanych w ramach Ferii Zimowych w Ząbkowickim Centrum Kultury.
Emisja głosu, ruch sceniczny, odgrywanie ról i krótkiej scenki… to wszystko działo się dzisiaj na warsztatach teatralnych Stowarzyszenia Animatorów Kultury, zorganizowanych w ramach Ferii Zimowych w Ząbkowickim Centrum Kultury.
Zajęcia mydlarskie i kulinarne. Dzieci siedzą przy czarnych stolikach w kawiarni ZCKiT i wykonują polecenia opiekunów.
Ferie 2023 przejdą do historii…pod względem rekordowej liczby dzieci! Dziś na zajęcia mydlarskie i kulinarne “Mydło i powidło” przyszło około 100 najmłodszych mieszkańców naszej gminy! Zabawy nie ma końca!
Sala kinowa. Na środku ekran z logiem Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki.
Seans filmowy dla najmłodszych w naszej sali kinowej.
Dzieci siedzą przy stołach na świeżym powietrzu. W tle widać drzewa z pomarańczowymi liśćmi. Na stołach znajduje się jedzenie.
Niezwykłe lekcje muzealne w ramach Ferii Zimowych w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki dobiegają końca!
Dzieci siedzą przy stołach i rysują ołówkami na kartkach.
Warsztaty z rysunku artystycznego dla najmłodszych. Dzieci, pod czujnym okiem Pawła Tomczyka uczyły się rysunku postaci z bajek
Lekcja muzealna. Dzieci siedzą przy stole i słuchają przewodnika przebranego w starodawny strój. Na ścianach znajdują się stare obrazy i listy.
Niecodzienne lekcje muzealne, ciepła kiełbaska z grilla i na deser pączki, których nie może zabraknąć w tłusty czwartek Ferie z Ząbkowickim centrum Kultury i Turystyki trwają Dziś dzieci mogły dowiedzieć […]
Dziewczynka stoi przy stoliku obok głośnika i śpiewa do mikrofonu. Na ścianie wyświetlany jest tekst piosenki.
Karaoke za nami! Pośpiewaliśmy… potańczyliśmy…a każdy śpiewający otrzymał od nas upominek!
Ludzie siedzą na sali kinowej ZCKiT na czerwonych fotelach.
Bezpłatny seans dla całej rodziny z okazji ferii zimowych! 
Dzieci stoją w kawiarni ZCKiT i trzymają czerwone serca.
Dziś w naszej kawiarni odbyły się warsztaty plastyczne w ramach pierwszego dnia ferii zimowych. Podczas zajęć powstało ponad 30 wspaniałych serduszek. Wszystkie dzieci dzielnie pracowały pod okiem Pani Bogusławy Cwek. […]