Bilety 

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki prowadzi aktualnie sprzedaż biletów
na następujące wydarzenia kulturalne:

14 października 2023
KONCERT: Baciary

Baciary! Zespół który powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: “Żyje się raz”, “Oczy zielone”, “Nic do stracenia”, “Jak się bawią ludzie”. Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco polo, trochę muzyczki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces. 

Wydarzenie o godz. 17:00

Bilety w cenie 89-99 ZŁ


17 października 2023
STAND UP: MACIEJ BRUDZEWSKI

Maciej Brudzewski zaprasza na swój 4 program komediowy “Skok na strach”! W nowym materiale Maciek wyciąga na wierzch ludzkie lęki, obawy, paranoje aktualnego świata i bezlitośnie je wyśmiewa. Poznasz mnóstwo ciekawych postaci, znajdziesz się w sytuacjach co najmniej zwariowanych, by po chwili zorientować się, że wszystkie te historie w mniejszym lub większym stopniu są właśnie o Tobie.

19 października 2023
Andrzej Poniedzielski
w nowym programie “BA”

Koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego, który promuje najnowszą płytę artysty, zatytułowaną “BA”. Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy piosenki nie tylko z najnowszej płyty, ale też wiele innych i dużo inteligentnej satyry w wykonaniu mistrza. Wieczór kabaretowy “BA” to inteligentny i zarazem łagodny humor. Trudno się oprzeć urokowi jego najnowszej płyty “BA”. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości. 

Bilety (60 zł) dostępne online oraz bezpośrednio w kasie ZCKiT

NOWY TERMIN: 19 listopada 2023
Spektakl: Edith i Marlene

“Epizody z życia i przyjaźni dwóch gwiazd” to podtytuł realizowanej sztuki węgierskiej dramatopisarki. W postaci legendarnych artystek – Edith Piaf oraz Marleny Dietrich wcielą się dwie śpiewające aktorki: Karolina Hozer oraz Patrycja Kotlarska.Tekst Evy Pataki to biografie obu gwiazd z iskrzącymi dialogami, namiętnymi scenami będącymi pomostem między piosenkami z repertuaru tych dwóch wielkich artystek, które łączyła przyjaźń, miłość do sceny i uwielbienie fanów. Właśnie piosenki stanowią o sile tego spektaklu. Usłyszymy je z towarzyszeniem sześciu akompaniujących znakomitych muzyków Spektakl wyreżyserował Zbigniew Kułagowski, kostiumy to dzieło Haliny Fleger, aranżacja i kierownictwo muzyczne – Robert Obcowski, polskie teksty piosenek: Halina i Andrzej Rutkowscy.

Wydarzenie o godz. 17:00

Bilety w cenie 70 ZŁ 

do nabycia na online oraz stacjonarnie       w ZCKiT.  


STAND UP: Mateusz Socha 
7 grudnia 2023
DWA SPEKTAKLE! 

Nowy program Mateusza Sochy pt. Panie Mateuszu! Absolutny hit komediowy! Nie możesz tego przegapić! 

Sprzedaż stacjonarna odbywa się w: Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Miejsca wolne/do sprzedaży w serwisie internetowym są inne niż bezpośrednio w naszym ośrodku.

Zachęcamy do kontaktu: +48 74 815 28 96

zmiana czcionki