To już piąty raz, a my z każdym rokiem staramy się mocniej i… co cieszy nas najbardziej, przyciągamy coraz więcej wspaniałych autorów, blogerów i czytelników. Ząbkowice Śląskie staje się stolica literatury na ten jeden weekend w całym roku. My zaś, dokładamy wszelkich starań, by były to spotkania i rozmowy wielogatunkowe. NIe zawiedzie się ten kto czyta romanse i literaturę obyczajowa, ani ten, kto lubi dreszczyk emocji i thrillery. Zachwycą się dzieci i młodzież, a także znawcy reportażu. Jak głosi znane powiedzenie: dla każdego coś dobrego.

Naszym pomysłem, było integrowanie społeczności autorów i czytelników przy miłej, rodzinnej atmosferze, bez podziałów, z czasem… czasem na spokojną rozmowę, wypicie kawy, wspólne zdjęcia. Czasem na książki.

Współorganizatorka i pomysłodawczyni projektu podkreśla, że wyróżnia nas właśnie ten wspaniały wspólny cel – promowanie polskiej literatury, niezależnie od tego czy wśród nas są autorzy z ogromnym dorobkiem czy dopiero rozpoczynający swoją drogę pisarza. To piękne i ważne.

Dbamy również, by zapewnić Wam każdą minutę spędzoną w Ząbkowicach – tworzymy każdego roku unikalne gry terenowe, podczas których możecie bliżej poznać historię Ząbkowic Śląskich i dobrze się bawić.

Już dziś zapraszamy za rok! Wymyślimy dla Was coś pięknego.

kategoria:

Tags: