Już 27 sierpnia – DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE w Stolcu!

Wydarzenie rozpocznie się Mszą Dożynkową – polową na boisku. Następnie o godz. 14:30 odbędzie się oficjalne otwarcie Dożynek – Misterium Chleba. Po godz. 15:00 – Prezentacja wieńców dożynkowych oraz koncerty lokalncyh zespołów. O 16:30 – ogłoszenie wyników konkursu na najładniejszy powiatowy wieniec dożynkowy. Po tym, ok godz. 17:00 występy zespołów KGW. O 18:00 na scenie pojawi się zespół Krnowianki, a godzinę później wyjątkowy koncert ELVIS PRESLEY COVER BAND! Od 20:30 – dyskoteka z DJ’em.

Zapraszamy!

ELVIS PRESLEY COVER BAND

Artysta na rynku muzycznym występuje  od 20 lat. Jego lider to swoisty fenomen, wykonujący wiernie muzykę legendarnego i niezapomnianego wokalisty Elvisa Presley’a.

Jest jedynym Europejczykiem dopuszczonym do brania udziału w rewii o królu rock&rolla w Stanach Zjednoczonych.
O jego kunszcie oraz warsztacie muzycznym niech świadczy fakt, iż w 2006 roku na Światowym Festiwalu Muzyki Presley’a w Anglii zajął II miejsce. Jest więc nieoficjalnym wicemistrzem świata w tej kategorii muzycznej.

KRNOVIANKI

Czeski zespół folklowy z Krnova. Na europejskim rynku muzycznym koncertuje od 30 lat!

SPONSORZY:

PHPU AGRO-MAT ANDREJ TRACZ

P.H.P.U Agromat Andrzej Tracz jest autoryzowanym dilerem marki Kubota. Markę wyróżniają przemyślane technologie oraz usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki nim Kubota oferuje bogaty wachlarz uzupełniających się korzyści w dziedzinie produktów dla rolnictwa, a także ciągników kompaktowych, kosiarek oraz pojazdów wielozadaniowych.

INTERGRANIT GRZEGORZ FRANKOWSKI, JÓZEF FRANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Inwestowanie w park maszynowy i fachową kadrę pracowniczą, nastawiając się na realizację dużych zamówień, w krótkich terminach. Pozyskiwanie najlepszego granitu ze wszystkich stron świata. Gotowość na twórczą realizację różnorodnych zamówień z branży kamieniarskiej, wykończeniowej czy też budowlanej.

BANK SPÓŁDZIELCZY W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

Bank świadczy korzystne i dogodne usługi kredytowe, oferuje bezpieczne i rentowne rachunki oszczędnościowe i rozliczeniowe w sposób rzetelny i konkurencyjny dla wszelkich osób prawnych i podmiotów gospodarczych, rolników, rzemieślników oraz ludności, kierując się ich dobrem oraz dobrze pojętym interesem Banku. Prowadząc działalność Bank bierze pod uwagę interesy wszystkich interesariuszy, o ile nie są one sprzeczne z interesami Banku.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śl. oferuje usługi w zakresie prac ziemnych koparko – ładowarką TEREX 860 SX.

Wykonują m.in.:

  • Kompleksowe roboty ziemne
  • Niwelacje terenu
  • Wykopy pod sieci wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne i elektryczne
  • Wykopy pod szamba i oczyszczalnie biologiczne
  • Odśnieżanie dróg i parkingów
  • Prace załadunkowe, rozładunkowe, oraz przewóz na euro paletach

SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH Z SIEDZIBĄ W ZABKOWICACH SLASKICH

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Z Siedzibą W Ząbkowicach Śląskich jest spółką w Polska z główną siedzibą w Ząbkowice Śląskie. Działa w sektorze Pozyskiwanie drewna. Spółka została założona 29 kwietnia 2002. 

kategoria:

Tags: