Dzień Dziecka na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich!

My też nie możemy się już doczekać Dnia Dziecka, bo każdy z nas w głębi duszy jest dzieckiem. Z tej okazji jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Podobnie jak w zeszłym roku 1 czerwca rynek zapełni się postaciami z bajek. Zachęcamy wszystkich do wcielenia się w swoich ulubionych bohaterów. Dla każdego, kto weźmie udział w paradzie w przebraniu przewidziany jest drobny upominek.
O godz. 15:00 startujemy spod napisu I❤️ZąbkowiceŚląskie w rynku i idziemy w stronę ząbkowickiego zamku, na którego plantach czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Podczas czwartkowego popołudnia świętując Dzień Dziecka można będzie spotkać alpaki, konie i psy polarne. Ponadto będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Podczas całego wydarzenia do godziny 19 prowadzone będą animacje dla dzieci z mega bańkami, gry i zabawy. Dla artystów przygotowaliśmy sztalugi i mnóstwo kolorowej farby, dzięki której będzie można stworzyć dzieła. Każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach mydlarskich, sensorycznych oraz robienia breloczków. Ponadto będzie koło fortuny, zabawy taneczne i dmuchańce, malowanie twarzy, a dla wszystkich łasuchów wata cukrowa, popcorn i kukurydza. Dodatkowo odbędą się konkurencje sportowe, także na rowerze – zachęcamy do przyjścia ze swoim rowerem i wzięcia udziału.

Podczas tego dnia nie zabraknie muzyki, zabawy i fantastycznej atmosfery. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

Zapraszamy 1 czerwca w czwartek!

kategoria:

Tags: