Gmina Ząbkowice Śląskie realizuje projekt pn. „Przekraczamy granice – krajowe, kulturowe i sportowe”. W jego ramach zaplanowano wycieczkę dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie do Czerwonego Kostelca, która odbędzie się w dniu 21.08.2021 r.Stąd chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w tym wydarzeniu.

Zgłoszenia udziału w wycieczce można dokonywać
osobiście w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, ul. Rynek 24 w Ząbkowicach Śląskich,
telefonicznie pod numerem 74 815 28 96
oraz meilowo biuro@zckit.pl
do dnia 14 sierpnia 2021 roku.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Gmina Ząbkowice Śląskie zapewnia pokrycie kosztów transportu na trasie Ząbkowice Śląskie – Czerwony Kostelec i Czerwony Kostelec – Ząbkowice Śląskie.

W programie wycieczki m.in.: msza święta, zwiedzanie miasta oraz udział w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru, którego szczegółowy harmonogram można znaleźć na poniższej stronie http://www.folklorck.cz/festival-2021/program/

!!! Jednocześnie informujemy, iż w reakcji na odnotowywane w Czechach przypadki COVID war. delta, od 09.07.2021 zaostrzone zostają zasady dot. wykazywania przez podróżujących tzw. bezinfekcyjności. Konieczne jest zaświadczenie o przyjęciu dwóch dawek szczepionki na COVID-19 lub odbyciu choroby lub wykonanie testu – antygenowy ważny 48h lub PCR ważny 72h (obowiązuje osoby powyżej 5 roku życia). !!!

kategoria:

Tags: