Miłe spotkania, serdeczne zaproszenia i wspólne zdjęcia. To wszystko działo się wczoraj w ramach promocji zarówno zabytków naszego miasta jak i zbliżających się wydarzeń w ZCKiT.

We wtorek spacerowaliśmy promenadą w Parku Zdrojowym w Polanicy Zdroju i rozdawaliśmy ulotki zachęcające do przyjazdu naszego miasta. Nie było by w tym nic wyjątkowego gdyby nie wyjątkowe stroje, które niewątpliwie przyciągały uwagę. Spotkaliśmy wczasowiczów, którzy zjechali się z całej Polski i zza granicy. W tym dniu odwiedziliśmy również Twierdzę Kłodzko, Pałac Ławica i wiele obiektów hotelowych – wszystkich Was serdecznie pozdrawiamy. Dziękujemy za przemiłe spotkania i wspólne zdjęcia, którym nie było końca. Mamy nadzieję, że każdy turysta dotrzyma obietnicy i odwiedzi nasze piękne miasto, a ze spotkań w innych obiektach zrodzi się dobra współpraca.

kategoria:

Tags:

zmiana czcionki