Gastronomia działa w trybie „na wynos”, hotele powoli się otwierają, a my coraz bardziej zbliżamy się do otwarcia sezonu turystycznego.
Mamy nadzieję, że ten sezon ruszy normalnie i nasi turyści zatrzymają się u nas na dłużej żeby zwiedzić miasto, dobrze zjeść i przenocować.
Punkty gastronomiczne i noclegowe w Gminie Ząbkowice Śląskie są już gotowe na przyjęcie gości. Widzimy jak wiele zmieniło się nie tylko we wnętrzach lokali, ale także w przygotowanej ofercie i menu. Jesteśmy dumni, że dzięki Wam Ząbkowice Śląskie ma tak wiele do zaoferowania.

Jesteśmy w trakcie katalogowania bazy noclegowej i gastronomicznej na naszej stronie www.zckit.pl w zakładce turystyka – baza noclegowa. Chcemy ułatwić dotarcie do informacji o Was nie tylko turystom, ale również naszym mieszkańcom i przyjezdnym gościom.

Strona jest w trakcie budowy, wciąż uzupełniana o zdjęcia i opisy, w których wykorzystaliśmy informacje dostępne w internecie. Jeśli widzisz swój punkt w naszej bazie i chcesz dopracować tekst lub dodać/zmienić zdjęcia skontaktuj się z nami. Ponadto jeśli widzisz, że jakiegoś obiektu nie ma w bazie jak najszybciej daj nam znać, abyśmy uzupełnili odpowiednie informacje.

Wszelkie materiały można przesyłać na adres e-mail promocja@zckit.pl?Na podstawie zebranych informacji zostanie wydany drukowany plan z podstawowymi danymi i lokalizacją, który będzie wręczany każdemu turyście przy zakupie biletu na nasze atrakcje turystyczne. W miarę możliwości prosimy o aktualizacje informacji do 15 lutego.

Baza noclegowa i gastronomiczna – Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki (zckit.pl)

kategoria:

Tags: