Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na Dyżur Eksperta w dniu 29 lipca 2021 r. w godz. 16:00 do 18:00.

Pozarządowy Ostry Dyżur

Tematem dyżuru będzie „Stosowanie zapisów Ustawy o dostępności w realizacji projektów organizacji pozarządowych”. Ekspertką, która z Państwem podzieli się swoją wiedzą jest dr Małgorzata Franczak. W trakcie spotkania po godzinie 1800 – czas na zdawanie pytań i indywidualne konsultacje z ekspertką, dla uczestników spotkania przewidziane są także dodatkowe konsultacje w II części dyżuru – 5 sierpnia 2021 (szczegóły podczas spotkania).

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM, konieczna jest wcześniejsza rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/KzCXjeLB6Y6wxDT89 Link do spotkania zostanie Państwu przesłany w dniu 28.07.2021 r. Za pomocą formularza można także przesyłać pytania do ekspertki oraz informacje o specjalnych potrzebach dotyczących spotkania.

Kontakt:
Fundacja Dobrych Działań
tel. 606333989
email.fddfundacja@gmail.com

Dyżur Eksperta odbędzie się w ramach projektu „Pozarządowy Ostry Dyżur” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele Fundusz Krajowy finansowanego z funduszy EOG. Realizatorem projektu jest Fundacja „Merkury” w partnerstwie z LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich oraz Fundacją Dobrych Działań.Pozarządowy Ostry Dyżur
zmiana czcionki