Już w sobotę 30 kwietnia rozpoczniemy Majówkowe świętowanie w Centrum Organizacji Pozarządowych. Głównym punktem programu będzie założenie OGRÓDKA SPOŁECZNEGO! Przyjdź i pomóż nam stworzyć skrzynie ogrodowe, w której zasadzimy wspólnie sezonowe warzywa. Pomogą nam przy tym dzieci z Akademii Przyrodnika oraz ekipa warsztatów AKCJA RENOWACJA z Magdą Szopian na czele.

Ponadto Justyna Topolska, która na co dzień w naszym COP prowadzi warsztaty z sensoplastyki będzie czekała na Was z mini warsztatem tworzenia mydełek. Będzie pachnąco i kolorowo.

Pojawi się również Ola Sypiańska z warsztatów ceramicznych, z którą tym razem będziemy lepić gliniane kształty, w których wyciskać będziemy motywy roślinne.

Na eko MAJÓWCE nie zabraknie także Pani Bogusi Cwek. Puste plastikowe butelki, kartonowe rolki, wycinki papierów w połączeniu z całą gamą kolorowych kredek i farb sprawią, że niepotrzebne rzeczy przeistoczą się w piękne przedmioty i ozdoby.

Podczas pikniku można będzie zobaczyć jak wyglądają na co dzień warsztaty w Centrum Organizacji Pozarządowych, których głównym motywem jest przede wszystkim kreatywność i dobra zabawa.

Zapraszamy serdecznie jeszcze raz wszystkie dzieci, dorosłych, a przede wszystkim mieszkańców sąsiedztwa Centrum Organizacji Pozarządowych do zabawy w naszej wspólnej przestrzeni. Przyjdź i poznaj swojego sąsiada!

kategoria:

Tags: